Snack2Pack

Koncept

Kromě zákazníků, kteří k nám přijdou posedět, budeme usilovat o zákazníky – řidiče, spolujezdce projíždějící kolem.
Proto jsme vytvořili koncept SNACK2PACK.
Chceme globálně zlepšit způsob stravování při cestování. Umožnit lidem na cestách za prací, dovolenou, se lépe a zdravěji najíst a učinit konzumaci jídla ve vozidle nejen příjemnější, ale i bezpečnější. Nebýt odkázán pouze na stravování u nadnárodních fastfoodových řeťezců nebo u benzinových pump. Chceme vytvořit nový standard pro stravování v autě. SNACK2PACK zahrnuje proces od přípravy jídla, jeho zabalení, podávání až následnou formu konzumace v autě. Zkvalitnění konzumace ve vozidle bude středem naší pozornosti. Konec vtipů např. s kytarou při jedení hamburgeru:-). Jíst v autě bude s konceptem SNACK2PACK pohoda. Pokud vás často přepadne hlad či žízeň při řízení, přijeďte si vyzkoušet námi vyvinuté pomocníky. Rádi si poslechneme vaše názory a připomínky.

Mise

Poprali jsme se s problémem, který téměř každý z nás řeší. Přinášíme na trh nový pohled na konzumaci v autě. Už brzy odtajníme naše vychytávky, které jezení a pití při jízdě usnadní. Formou přípravy jídla, balením a stabilizací v autě Vám to všem ulehčíme.
V podstatě každý z nás někdy řešil situaci, kdy řídil, na občerstvovací zastávku nebyl čas a museli jste jíst v autě. Řešíte pak, co koupit, kam to případně v autě umístit, a jak to konzumovat bez úhony.
Navrhli jsme několik řešení, která konzumaci usnadní a zpříjemní. U našeho SNASCK2PACK konceptu vše začíná u výběru jídla. Jídlo vybíráme a připravujeme tak, aby se dalo co nejpříjemněji konzumovat z krabičky v autě, na lavičce za pohybu. Také jeho balení a příbor je tomu přizpůsoben. Náš multifunkční příbor společně s ochranným návlekem na kelímek a držákem do vozu tvoří jedinečný komplet.

Ochranný návlek na kelímek.

Nelíbí se nám konvenční kartonový rukáv, který podle nás neposkytuje tu správnou ochranu rukám před horkým nápojem. A protože máme rádi nové věci, navrhli jsme řešení min dva v jednom. A to jsme na spoustu využití ještě nepřišli:-| Vytvořili jsme ochranný rukáv, který spolehlivě odizoluje ruku od horkého nápoje a zároveň funguje jako součást držáku nápoje nebo jídla ve voze. Protože se interiéry vozidel se značně liší, navrhli jsme několik variant uchycení.
a/ do kulatého nápojového držáku
b/ do větrací mřížky výfuku topení

Jak to funguje?

Na dně krabičky na jídlo je zvnějšku připevněný kroužek s aretací, do kterého se z boku zasune buď běžný papírový nápojový kelímek, nebo náš SNACK2PACK návlek na kelímek. Celou sestavu pak buď umístíte do nápojového držáku v autě, nebo pomocí planžet uchytíte do větrací mřížky výfuku topení.

Spolupráce

Text o spolupraci zde.....