Novinky

NAŠE NOVÉ HOT AND COLD DRINKS. Směs na poslední snad poslední zimní dny. Latté s řepou, zázvorem a  jablkem. Zní to podivně?  Budete překvapeni jak skvěle to chutná. Orangespresso – náš nový recept na osvěžující ledovou kávu až se oteplí. Pomerančový fresh, espresso, vanilkový sirup, ledová tříšť. A nebo přijdete ochutnat Chai latte?

  NOVÉ MENU Od nového roku vám přinášíme nabídkové menu v nové formě. Deset 10ti palcových tabletů vám zprostředkuje textovou i obrázkovou nabídku. Cílem bylo přiblížit kompletně a zároveň přehledně co nejvíce produktů a  novinek, které by se do papírového menu nevešly. Najdete zde i nabídku pro denní menu. Doufáme, že se vám menu bude líbit, dali jsme si na něm hodně záležet a je úplně originální. V následujících týdnech přidáme i oblíbené položky a věrnostní program, který již nebude vyžadovat papírové kartičky. Těšíme se, že brzy si přijdete novinky vyzkoušet.

HORKÁ LETNÍ NOVINKA! EXKLUZIVNÍ PIKNIKOVÉ KOŠE FRANCOUZSKÝ: 2x Pure fresh juice nebo domácí limo dle výběru, 2x káva/čaj dle výběru, mini lahev sektu 0,2l, Raclette sendvič, chléb se sýry, okurkový salát s jogurtem, variace krájeného ovoce (kiwi, meloun, jablko, jahody), mini croissanty s pudinkem ITALSKÝ: 2x Pure fresh juice nebo Mattoni dle výběru, 2x káva/čaj dle výběru, mini lahev Prosecco 0,2l, bagel s mozzarellou a rajčaty, chléb s prosciuttem, avokádem a sušenými rajčaty, tiramisu, krájená zelenina (mrkev, řapíkatý celer, ředkvičky), jogurtový dip AMERICKÝ: 2x pivo/cider, 2x nealko nápoj dle vlastního výběru, Club sandwich, mini burger s trhaným hovězím masem, coleslaw salát, tomatový salát, carrotcake, brownies ŠPANĚLSKÝ: 2x Pure fresh juice nebo Mattoni dle výběru, mini lahev červeného vína 0,2l, Gaspacho polévka, mini burgery (s trhaným hovězím, s trhaným kuřecím, s kozím sýrem a žampionem), sandwich dle výběru, 4 mini dezerty, variace krájeného ovoce (pomeranč, jablko, kiwi), krájená zelenina (mrkev, řapíkatý celer, ředkvička), jogurtový dip …nebo si sestavte svůj VLASTNÍ KOŠ z celého našeho sortimentu (teplá jídla nedoporučujeme, abychom zajistili kvalitu při pozdější konzumaci). Volejte a objednávejte kdykoliv během naší provozní doby od 8,30-19,00 na +420 773 486 464. Objednávky do 10,00 dopo vyřídíme po 15,00 téhož dne. Další informace: vratná záloha 1500 Kč, součástí výbavy koše je deka, skleničky na aperitiv, otvírák na víno a příp. další příslušenství. Vše ostatní je určeno k jednorázovému použití. Koše obsahují porce jídel i nápojů pro 2 osoby. WAKE UP AND HAVE A PICNIC!

Náš Instagram